Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

НОВИНИ

26 квітня першокласники переглянули презентацію "Чоробиль: пам'ять, надія, відродження", закріпили знання про Чоробильську катастрофу відповівши на питання вікторини, переглянули відео про радіацю та про дії населення під час радіаційного зараження. Адже проінформований - значить захищений.

В ніч, 26 - го квітня 1986 о 1-й годині 23 хвилині, коли Прип'ять, містечко атомників, спали безтурботним сном, раптово пролунав вибух і над 4-м реактором атомної електростанції гігантське полум'я розірвало нічну темряву. Цей вибух призвів до викиду в атмосферу величезних доз радіації та радіоактивних речовин.
30 співробітників АЕС загинули внаслідок вибуху протягом кількох місяців з моменту аварії.
500 тисяч людей померли від радіації.
8,5 мільйонів жителів України, Білорусії, Росії в найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення.
Місто Прип'ять увійшло в історію, але назавжди залишиться містом - привидом, зоною відчуження, жертвою людської безпорадності, мертвою кам'яною пусткою.
Ми- українці, повинні пам'ятати і вшановувати героїв, завдяки яким сьогодні живем.
Чорнобиль був, є і беде, і тому згадувати про нього потрібно не лише раз на рік, а робити це постійно!

38 років тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 38-ми роковинами Чорнобильської катастрофи для учнів 5класу проведено класну годину «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти»
Якщо прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, то над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях пануватиме лише мир, щастя та добробут.

Діти - чутлива і вразлива натура, особливо, коли в країні йде війна. Тому подбати про ментальне здоров'я є особливо важливим в цей час. І коли все навколо цвіте прийшла ідея познайомити першокласників з древньою наукою - ароматерапією. Результат був відмінний. Запахи живої природи (фруктів, овочів, м'яти, меліси, чебрецю) створили атмосферу радісного настрою, підвищили працездатність, зробили життя щасливішим.

Під час спілкування з дітьми вивели головні правила як сприйняти себе таким як ти є:
- не картайте себе за слабкість;
- будьте добрі до себе та оточення;
- не порівнюйте себе з іншими;
- відмовитися від токсичних стосунків.
Потрібно визнати, що я просто людина, саме така як є. Я неповторна особистість.
"Щасливими людей робить не досягнення власного ідеалу, а визнання своєї недосконалості" (Берне Браун).

Тиждень поезії в Україні відбувається вперше, і, ми вважаємо, що це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.
Учні гімназії детальніше познайомилися із творчістю поетеси Ліни Костенко, поринули у світ поезії декламувавши улюблені вірші, програли у літературну гру " Казкове коло" та з цікавістю відгадували вікторину ""Казковий потяг".
Приєднуючись до Національного тижня читання – допомагаємо українцям разом знайти свою книжку! Хай читачів в Україні стає більше з кожним днем!

У 8класі проведено класну годину"Доброволець- герой сьогодення"
Українські добровольці -це символ звитяги, самопожертви та героїзму.Це свято людей, які свідомо за покликом власного серця.стали на захист своєї Батьківщини і захищають власну землю від загарбників.Це свято приурочено сучасним добровольцям -захисникам,які вносять безцінний вклад в наближення перемоги.
14 березня 2014року понад 500 бійців самооборони Майдану,прибули на полігон в Новій Петрівці під Києвом. щоб пройти військову підготовку для подальшої участі у воєнних діях .Так розпочався бойовий шлях першого доброчинного батальйону.
На класні годині учні переглянули відео.з повагою розповідали про добровольців які пішли захищати свою Батьківщину,вшанували пам'ять полеглих,акцентували увагу на тому,що добровольцями зараз став весь український народ, який вірить у перемогу і наближає її.

14 березня - День українського добровольця.
Першокласники переглянули відео і дізнались про добровольців, які захищали і захищають нашу Батьківщину.

Десять років тому, 14 березня 2014 року перші п’ятсот добровольців Самооборони Майдану прибули на тренувальну базу в Нові Петрівці для формування першого добровольчого підрозділу. Згодом з них сформували батальйон оперативного призначення НГУ імені Сергія Кульчицького, який поїхав на Схід захищати незалежність і суверенітет України. Тоді, у 2014 році, добровольчі батальйони, що стримували агресію рашистів на Сході, дали змогу провести мобілізацію.

В лютому 2022 року добровольців стало в рази більше. У військкоматів вишикувались черги з вчителів, сантехніків, лікарів, водіїв, у яких не було військового досвіду і потрібних знань. Натомість було бажання нищити ворога, що прийшов на нашу землю. І вони поповнили і поповнюють лави Збройних Сил України.

Перошкласники гімназії сьогодні більше дізналися про битву за Вознесенськ.
Два роки тому на початку березня російські війська намагалися захопити Баштанку та Вознесенськ на Миколаївщині. Там відсіч окупантам дали 28-а і 80-а бригади ЗСУ, а також підрозділи тероборони, сформовані з місцевих жителів. Падіння Вознесенська ставило б під удар весь південь України. Героїзм нашого народу зупинив окупантів і Вознесенщина у російсько-українській війні стала першою звільненню територією від ворога. Низький уклін та Вічна пам'ять ГЕРОЯМ.

2 березня 2022року - день, який назавжди закарбувався в пам'яті, коли окупаційні війська прийшли в Вознесенськ.
Ворог планував швидко захопити Вознесенськ, потім атомну електростанцію, потім напад на Одесу.
Але мужні воїни ЗСУ, територіальна оборона та прості мирні мешканці дали гідну відсіч ворогові.
За рішенням Вознесенської районної ради 2 БЕРЕЗНЯ встановлено ДНЕМ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Серед учнів 5-6,8-9 класів проведено захід "Битва за Вознесенськ, що змінила хід війни".
Учні ознайомилися з рішенням Мера міста Євгена Величко про повідомлення, що військовим ЗСУ довелося підірвати два мости: Залізничний через Південний Буг і транспортний на трасі з Миколаєва.Та те,як увечері на територію міста зайшли російські окупанти, почалися бої — до 130 осіб піхоти й 30 танків.ОГТСУ припинив постачання газу до міста після обстрілу російськими окупантами. Та як вони впродовж декількох днів продовжували відновлювати електропостачання.водопостачання.
Переглянули відео, прослухали спогади очевидців, вшанували пам'ять хвилиною мовчання тих , що загинули за Вознесенськ, але не дали можливості російським окупантам просунутися далі.

Життя складається з різних ситуацій.Величезне море людських емоцій переживає кожен з нас. Психологи стверджують, що здоров'я людини значною мірою залежить від емоційного стану, адже позитивні емоції підвищують захисні сили організму, а негативні емоції їх руйнують.
Під час класної години учні 8класу з класним керівником Дроняк Г.С навчилися пізнавати, досліджувати , мислити, застосовувати різні прийоми , щоб запобігти виникненню стресу.
Обговорювали різні життєві ситуації і визначали ставлення кожного із присутніх до їх вирішення.
Виконували інтерактивні вправи "Мислимо позитивно", "Я вибачаю", "Сонячний зайчик".
Підводячи підсумки зрозуміли, що людина не повинна зустрічати стрес самотньо. а необхідно звернутися за допомогою і підтримкою до педагогів, батьків. друзів. які обов'язково допоможуть.

23 лютого першокласники переглянули презентацію про роки війни у нашій країні. Українці – незламні, нескорені, об’єдналися у лютому 2022 року й так вже два роки, у неймовірно складних умова демонструють всьому світові свою волелюбність і більшість демократичних країн світу об’єдналися й підтримують Україну в нелегкій боротьбі з ворогом. Ми проходимо через біль гірких втрат у боях за рідну землю. Ми не зазіхаємо на чуже, але й свого не віддамо. Дорослі й малі, з перших днів повномасштабної війни об’єдналися для надання підтримки нашим захисникам. І разом до Перемоги.

21 лютого учні першого класу міркували: "Чи можна самостійно підтримувати власне ментальне здоров’я? "
Так, звичайно. Для цього необхідно:
дбати про режим сну;
уникати стресових ситуацій та навчитись адекватно на них реагувати;
збалансувати харчування і додати фізичної активності — іноді достатньо активізувати організм та налагодити гормональний фон, щоб виправити ситуацію.
Наприклад:
Обійнявши улюблену іграшку, уявити, що вона володіє супер силою і допоможе у нам у складній ситуації.

26 лютого в першому класі під час ранкової зустічі обговорили сумну подію . У 2014 році Крим став першим об’єктом агресії російської федерації проти України. Задовго до його окупації росія створила там потужну агентурну мережу, яка дестабілізувала суспільно-політичну обстановку. Операція із захоплення півострова розпочалася 20 лютого 2014 року – саме в цей день було зафіксовано перші порушення збройними силами російської федерації порядку перетину державного кордону України через Керченську протоку. Крим – частина України, і вона буде звільнена від окупанта. Крим – це Україна!

У 8класі проведено урок мужності і незламності. який присвячено річниці повномасштабного вторгнення на нашу Україну "Ми переможемо, бо ми єдині".
Подивилися відео, презентацію ""Вистояли-переможемо",вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Урок було спрямовано на виховання патріотичності,поваги до захисників,долучення до місцевого волонтерського руху.діти відчули почуття гордості і приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу.

26лютого-День Кримського спротиву російській окупації. У 8класі класним керівником Дроняк Г.С проведено інформаційну хвилину, на якій ознайомилися з подіями того часу, коли російські окупанти вторглися на півострів Крим.
Цей день -пам'ятна дата та річниця проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

З новими сторінками нашої історїї "важкого ХХІ ст" було ознайомлено учнів 5класу та проведено інформаційну хвилину "Крим-це Україна" Учні переглянули відео початків анексії Криму, розглянули малюнки, створили колаж .
2014 р. є особливо трагічним в українській історії. Революція гідності, здійснена народом на майдані, що не бажав коритися диктатурі та корупції, давала значні надії на краще, гідне життя. Але зовнішня агресія сусідньої, здавалося раніше, дружньої держави, призвела до війни та незнаних раніше випробовувань для українського народу.
26 лютого 2014 р. в Сімферополі під стінами парламенту пройшли мітинги "за" і "проти" збереження територіальної цілісності України. Понад 10 тисяч кримських татар і людей інших національностей прийшли виступити проти можливих сепаратистських рішень Верховної Ради Криму. Їм протистояло до 5 тисяч активістів проросійських організацій. Після тривалої штовханини і низки дрібних зіткнень сепаратистів відігнали від кримського парламенту.

У 5класі проведено урок пам'яті на тему "Україна понад усе"
Впродовж уроку п'ятикласники обговорили війну у цифрах (скільки місяців, тижнів, днів, годин триває війна; скільки повітряних тривог пролунало в Україні за 2 роки війни; скільки днів провели школярі в укритті; скільки людей виїхали та стали внутрішньопереміщеними особами; скільки шкіл зруйновано , багатоповерхівок та інші трагічні цифри війни з фото)
Кожен пригадав початки війни, розповідав,як він вперше дізнався що сталося в Україні, як розгорталися події в рідному селі, як зміни відбулися в районі, в родичів.

Повторили словничок нових слів, які виникли в українській мові з початку війни (байрактари, джавеліни, чорнобаї, за тридні, бандеромобіль, піксель, волонтери, бавовна, приліт, чисте небо, рашист - ці та інші слова, їх значення).